Darovaním % z daní vašej firmy

Percentá z daní pre OZ Vagus viete darovať jednoducho. Vďaka tomu budeme môcť aj naďalej realizovať a zlepšovať naše programy, ktoré ročne pomôžu skoro 2 000 ľuďom bez domova. Presný postup ako darovať nájdete TU.

Firemná zbierka finančných darov

Vieme, že mnoho tímov vo firmách sa venuje filantropii. Budeme veľmi radi ak by ste našli príležitosť pre spoločnú finančnú zbierku na podporu práce s ľuďmi bez domova a prispejete tak k tomu, aby ľudia bez domova mohli aj naďalej získať odbornú pomoc v našich programoch. Vybrať si môžete aj konkrétny účel zbierky podľa aktuálnych potrieb.

S finančnými zbierkami vám rád poradí naša fundraiserka Klára Ševčík Bernátová, 0902 762 979, klara.bernatova@vagus.sk

Firemná zbierka materiálnych darov

Budeme veľmi radi, ak so svojimi kolegami zorganizujete vo vašej firme zbierku, ktorá dokáže ľuďom bez domova pomôcť. Zbierame napríklad vybrané oblečenie, deky, prikrývky, trvanlivé potraviny alebo gastrolístky. Pomôže nám aj použiteľná firemná IT technika. 

Aktuálne potreby ľudí bez domova dňa si môžete odkonzultovať s našou kolegyňou Klára Ševčík Bernátová, 0902 762 979, klara.bernatova@vagus.sk

Dobrovoľnícky deň

Ponúkame dobrovoľnícke aktivity pre tímy ľudí priamo v našom centre DOMEC spolu s ľuďmi bez domova. Radi vás privítame a dáme vám možnosť zažiť, že ľudia bez domova sú v prvom rade ľuďmi. Pomôcť nám môžete napríklad s úpravou našej záhrady, varením spoločného obeda pre ľudí bez domova, prednáškami na vybrané témy alebo čímkoľvek, čo môže ľuďom bez domova spríjemniť deň. 

Konkrétny termín a obsah vášho dobrovoľníckeho dňa si môžete dohodnúť s našou kolegyňou Klárou Ševčík Bernátovou, 0902 762 979, klara.bernatova@vagus.sk

Expertné dobrovoľníctvo

Ste s kolegami dobrí v danom odvetví? Myslíte si, že by vaše vedomosti mohli pomôcť ľuďom bez domova zlepšiť svoju situáciu? Alebo viete pomôcť priamo nášmu združeniu Vagus? Uvítame vašu odbornú dobrovoľnícku pomoc napríklad pri marketingu, riadení ľudí, vzdelávaní v sociálnych alebo manažérskych zručnostiach alebo pri údržbe a vývoji v oblasti IT. 

Ak by ste mali záujem o expertné dobrovoľníctvo v OZ Vagus, kontaktujte prosím našu marketingovú manažérku Stanislavu Fabšíkovú, 0940 473 601, stanislava.fabsikova@vagus.sk

Pro Bono služby pre OZ Vagus

Pri našej práci potrebujeme množstvo služieb. Ak má vaša firma možnosť poskytnúť svoje služby alebo dodať materiál pro bono alebo s výraznou zľavou, pomôžete nám tak ušetriť financie na priamu pomoc ľuďom bez domova v našich programoch. Pomoc vieme využiť v mnohých oblastiach, pre ilustráciu vyberáme napríklad – pohonné hmoty, čistenie a servis našich vozidiel, internetové pripojenie, poistenie majetku a vozidiel, medicínsky materiál, právne služby alebo kancelársky materiál.

Budeme veľmi radi ak sa s vašou ponukou pomoci ozvete našej kolegyni – Stanislava Fabšíková, marketingová manažérka OZ Vagus, 0940 473 601, stanislava.fabsikova@vagus.sk