Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Sociálny asistent/-ka pre denné centrum DOMEC počas víkendov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Práca s ľuďmi bez domova v dennom nízko prahovom centre - DOMEC
  • Vytváranie prostredia, v ktorom sa ľudia bez domova budú cítiť dobre, tvorba voľnočasových aktivít

POMOCNÉ ČINNOSTI

  • Výdaj stravy - príprava a vydávanie raňajok, vydávanie obeda
  • Asistencia v hygienickom centre - nachystanie prípravkov na sprchovanie, čistých uterákov, pranie uterákov, triedenie darovanej kozmetiky, opatrovateľské činnosti podľa potreby
  • Zabezpečenie prevádzky centra počas dňa a dezinfekcia priestorov po skončení
  • Príprava a zabezpečenie voľnočasových aktivít (premietanie filmov, šachové turnaje, kvízy, diskusie a iné)

ADMINISTRATÍVA

  • Registrácia a evidencia ľudí bez domova do interného elektronického systému + COVID opatrenia (meranie teploty, zapisovanie údajov a pod.)

Súčasťou práce je tiež povinná účasť na poradách, skupinových a individuálnych supervíziách, pracovných skupinách a lektorovaných teambuidingoch.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
6€/hod.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
  • Vzdelávanie v rôznych oblastiach týkajúcich sa náplne práce
  • Priateľský kolektív a partnerský prístup
  • Priestor pre nápady najmä v oblasti voľnočasových aktivít a služieb
  • Možný osobnostný rozvoj a profesný rast v rámci organizácie
  • Získanie praxe v práci so sociálnym klientom
  • Možnosť dlhodobej spolupráce

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich programov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Požiadavky na zamestnanca:

  • min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • odbor: sociálna práca, opatrovateľstvo, ošetrovateľstvo a iné príbuzné odbory
  • vodičský preukaz skup. B
  • Microsoft Windows – základy

Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Osobnostné predpoklady:

  • Komunikatívne zručnosti (vrátane asertivity),empatia, dodržiavanie hraníc
  • Schopnosť riešiť stresové a krízové situácie
  • Zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť
  • Rešpektovanie pandemických opatrení a interných smerníc vrátane pravidelnej účasti na covid testovaní
  • Prinášanie vlastných nápadov na voľnočasové aktivity
  • Zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť,
  • Časová flexibilita - prvé 2 týždne zaúčanie sa v Domci a až následne práca vykonávaná cez víkendy a prípadne sviatky (po dohode)
  • Aktívny šofér

Miesto práce:
DOMEC . Mýtna 33, 811 07 Bratislava

Nástup:
ASAP, dohodou

Informácie o výberovom konaní:

Prosíme Vás o zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU na adresu petra.sladok@vagus.sk . Vybraných uchádzačov/ky spĺňajúcich požiadavky pozveme na osobný pohovor a po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku či sme prijali práve Vás :). Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov OZ Vagus