Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Fundraiser/-ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú a spoľahlivú posilu, ktorá bude samostatne zabezpečovať firemný, grantový a individuálny fundraising.

K zodpovednostiam patrí:

  • spolupodieľať sa na tvorbe a realizácii fundraisingovej stratégie, vyhľadávaní komunikačných a fundraisingových príležitostí a na tvorbe komunikačného a fundraisingového obsahu
  • firemný fundraising:
    vyhľadávanie nových firemných podporovateľov a aktívne udržiavanie vzťahov so súčasnými, firemné dobrovoľníctvo a zamestnanecké granty,
  • grantový fundraising:
    vyhľadávanie grantových príležitostí; písanie žiadostí v spolupráci s riaditeľkami, koordinátorkami a finančným manažérom; evidencia termínov, spracovanie priebežných a záverečných správ,
  • spolupráca  na príprave eventov a účasť na nich (Noc vonku, Vagus Street food, Garden party a pod.)
  • koncoročná kampaň – spolupráca s marketingovou manažérkou a agentúrou na príprave a realizácii, prípravav pravidelných reportov a newslettrov
  • výročná správa – participácia na príprave podkladov a písaní textov
  • agenda spojená s 2%

Táto pozícia sa obsadzuje na dobu zástupu počas MDRD.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
Nástupný plat 1500 € brutto, po 6 mesiacoch možnosť navýšenia o 10%

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa;
  • pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore a v špecifických zručnostiach a vzdelávanie aj v iných oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce (napr. výučba anglického jazyka)
  • možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely
  • možnosť mať flexibilný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona, tzv. sick days, home office
  • parkovanie v areáli
  • priateľský kolektív a partnerský prístup, pravidelné raňajky, teambuildingy, a pod.

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich programov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Požiadavky na zamestnanca:

  • predchádzajúca relevantná skúsenosť s vedením fundraisingových aktivít podmienkou
  • práca s Mailchimp a Darujme.sk podmienkou
  • skúsenosti so Salesforce výhodou

Pracovné zručnosti:

  • Darujme.sk - pokročilý
  • Mailchimpom - pokročilý
  • Google Drive - pokročilý
  • Salesforce - základy
  • Adobe Photoshop - základy
  • Adobe Illustrator - základy

Osobnostné predpoklady:

  • dobrý time manažment, schopnosť efektívne a samostatne si zoorganizovať pracovné činnosti aj vzhľadom na dané termíny,
  • zodpovednosť, samostatnosť a systematickosť v plnení úloh,
  • dobré komunikačné a argumentačné zručnosti,
  • obratnosť v práci s textom,
  • kreativita, otvorenosť k zmenám, chuť neustále sa učiť a zlepšovať
  • tímový hráč

Nástup:
1.4.2021

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu petra.sladok@vagus.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície - Fundraiser/-ka. Vybraných uchádzačov/ky pozveme na osobný pohovor, ktorý bude pozostávať z 2 kôl. Po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku, či sme prijali práve Vás. :)

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov OZ Vagus