Kariéra

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

Bytový (sociálny) asistent/-ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V rámci nového projektu v integračnom programe Medzimiesto hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý by mal v zodpovednosti:

  • Práca s klientom v bývaní
  • Zabývanie sa: proces zabývania sa klienta v novom byte, celková adaptácia klienta na nové bývanie
  • Nácvik zručností súvisiacich s vedením domácnosti
  • Podpora pri udržiavaní bytu: údržba bytu, nastavenie pravidelného upratovania, zariadenie bývania
  • Nácvik sebaobslužných úkonov
  • Tvorba a účasť na vzdelávacích workshopoch pre klientov
  • Účasť na pracovnej rehabilitácii klientov a iných aktivitách integračného programu
  • Asistencie s klientom na úrady, k lekárovi, pomoc pri nákupoch klientov
  • Účasť na komunitných aktivitách a voľnočasových aktivitách klientov
  • Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vzdelanie: ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore sociálna práca
  • Kvalifikačné predpoklady: práca je vhodná aj pre absolventa; ideálne pre sociálneho pracovníka skúseného s prácou s ľuďmi bez domova
  • Osobnostné: komunikatívne zručnosti (vrátane asertivity), empatia, dodržiavanie hraníc
  • schopnosť riešiť stresové a krízové situácie
  • zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť
  • Vodičský preukaz skup. B – aktívne

Počet pracovných miest:
1
--> Jedná sa o pracovný pomer na plný úväzok na dobu určitú, maximálne 2 roky

Nástup:
august / dohodou

Plat
880e/brutto, po 6 mesiacoch navýšenie na 1000e/brutto

Zamestnanecké výhody a benefitty

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
  • pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore a v špecifických zručnostiach a vzdelávanie aj v iných oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce (napr.
  • výučba anglického jazyka
  • možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely
  • možnosť mať flexibilný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona, tzv. sick days, home office
  • parkovanie v areáli
  • priateľský kolektív a partnerský prístup, pravidelné raňajky, teambuildingy, a pod.

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich projektov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

V prípade záujmu, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na e-mailovú adresu petra.sladok@vagus.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície – Bytový (sociálny) asistent.
Na osobné stretnutie budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci požiadavky.
Výberové konanie trvá do 15.8.2021.

Všeobecné podmienky ochrany a spracúvania osobných údajov